• O nas

Firma GSMT Powstała w 1997r początkowo zajmowała się produkcją biżuterii, później półfabrykatów dla jubilerstwa a koło roku 2007 przebranżowiła się na produkcję maszyn do obróbki wibrościernej (polerki wibracyjne) 

Nasze produkty skierowane są głównie do branży jubilerskiej, lecz wykorzystywane są też w innych firmach przy obróbce metali, kamienia itp.

Polerki wibracyjne firmy GSMT, są najczęściej występującymi urządzeniami w zakładach jubilerskich, pracowniach bursztyniarskich, oraz szlifierniach kamieni ozdobnych i szlachetnych, lecz nie tylko.

Polerki wibracyjne GSMT są urządzeniami produkowanymi przez naszą firmę w Polsce. 

Zostały wymyślone i zaprojektowane z myślą o małych, średnich i dużych firmach, które mogą wykorzystywać je do procesów szlifowania, zaoblenia krawędzi, wygładzania i polerowania wszelkiego rodzaju elementów, które tego wymagają, w procesach na sucho i na mokro. 

Wszystkie polerki wibracyjne GSMT, mogą być wyposażone w system z cyrkulacją wodną, w którego skład wchodzą:

Pompa oraz zbiornik, tworzący stały obieg, umożliwiający pracę na mokro z płynem wypłukującym niepotrzebne elementy z misy do zbiornika. 

W tym procesie można wykorzystywać elementy ceramiczne i porcelanowe do procesu polerowania lub odnawiania wyrobów z metali szlachetnych oraz biżuterii. 

Polerki wibracyjne GSMT z końcówką „s” w nazwie wyposażone są w (modulator) falownik obrotów silnika, który za pomocą ustawienia amplitudy ułatwia i przyśpiesza procesy obróbcze.